KETO DIET

Žhavou novinkou u nás je prodej proteinové diety KETO DIET, která umožní našim klientkám a klientům docílit své vysněné váhy. Jedná se o velmi účinnou proteinovou dietu, se kterou určitě dosáhnete požadovaného cíle. Je vhodná pro každého zdravého člověka. Více info najdete na www.ketodiet.cz.
Všechny produkty KETO DIET zakoupíte u nás za ceny jako v e-shopu, případná konzultace je zdarma po předchozí tel. domluvě termínu.

SPOLEČNĚ S NAŠIMI PROCEDURAMI se nám podařilo vytvořit velice ÚČINNÝ PROGRAM formování postavy a zároveň redukce váhy, který NEMÁ OBDOBY.

Konkrétní dotazy vám zodpovíme při konzultaci a zároveň poradíme jak KETODIET co nejlépe zvládnout. Naši klienti a klientky nejčastěji chtějí zhubnout okolo 10 kg a každému kdo u nás začal hubnout se to podařilo, není ovšem vyjímkou ani úbytek váhy 18, 20 a 23 kg a jeden klient zhubl dokonce 30 kg a stále pokračuje. Jedná se samozřejmě o případy spíš jednotlivé, kde je časový úsek dlouhý a musí se postupovat pomalu a individuálně.Chcete-li zhubnout i Vy,kontaktujte nás. Těšíme se na Vás.

 

 

Komentáře nejsou povoleny.